A Travellerspoint blog

Sissejuhatuseks

Reisini kaks nädalat

sunny 27 °C

Nagu mitmetel varasematelgi kordadel, kukkus ka see reis välja poolenisti kogemata. Piirkonnana oli Aafrika küll kõva kandidaat (ja ilmselt ka favoriit), aga see, et me lõpuks Uganda ja Ruanda kasuks otsustasime oli kokkusattumus lennupileti hindadest, koera jooksuajast, Raini teise lapse oodatavast sünnist ja nii edasi.

Aga nii kaugel me nüüd jälle oleme, et piletid on ostetud ja vähem kui kahe nädala pärast oleme jälle teel. Lend läheb läbi Londoni, kus me poole päeva jooksul peame Gatwickist Heathrow-sse jõudma ning sealt siis lendame Etioopia Õhuga läbi Addis Abeba Entebbesse - kuuldavasti väiksem linn Kampalast mõnikümmend kilomeetrit lõunas.

Seltskond on sedakorda taas veidi suurem - esimesed kaks nädalat reisime koos Raini ja Toomasega (Tamm ja Tamsar, respectvely), nemad tulevad tagasi 3. augustil ning meie jääme veel nädalaks kauemaks.

Ülemäära konkreetseid plaane hetkel ei ole, kui välja arvata gorillade külastus, mille jaoks pidime kohad juba varem broneerima ning mis leiab aset 25. juulil - selleks ajaks peame siis juba sõbralikku Ruanda Vabariiki jõudma. Lisaks gorilladele on kaalumisel White-Nile-i whitewater, trekkimine Mt. Elgonil ning sõltuvalt kohapealsetest oludest paar päeva kuni nädal kolamist Ssese saarestikus. Vahemaad paistavad üsna lühikesed, kuulduste järgi on teed Aafrika mõistes väga heas korras ning mõlema maa kohta kehtib huvitav määratlus "relatively low level of corruption" (kuuldud BBC-st). Mis sisaldab optimismi.

Traditsioonilise meilide saatmise asemel otsustasime seekord proovida travel-blogi, kuhu siis jõudumööda ja vastavalt internetiüheduse olemasolule püüame oma juhtumisi kirja panna. Ja nagu alati on igasugune tagasiside ja korrespondents väga tervitatud ja oodatud.

Posted by helelyn 04:36 Archived in Estonia Tagged preparation Comments (2)

(Entries 13 - 13 of 13) « Page 1 2 [3]